گزارش کار آزمایشگاه معماری کامپیوتر

مطالب دیگر:
🔥نمونه مسايل کدنویسی آجاكس🔥تحقیق برنامه ريزي كلان، شهرهاي جديد و شهرك هاي استراتژي بهينه سازي مصرف انرژی🔥تحقیق بهينه سازي طراحی ساختاری و معرفي انواع مختلف روش هاي آن🔥تحقیق پرورش مهارت هاي سرپرستي🔥تحقیق افزایش بازده نیروگاه های گازی توسط سیستم تولید هم زمان🔥تحقیق رله های حفاظتی و هماهنگی رله ها در سیستم های قدرت🔥جزوه تکنیک های پاسخ گویی بدون حل تست🔥فایل شبیه سازی دکه روزنامه فروشی با arena🔥پروژه با موضوع طراحی یخچال به همراه اسمبل کامل پارت ها و قیدبندی🔥پکیج آموزش تصویری ساخت و راه اندازی تابلو روان LED🔥تحقیق بررسی کنترل ولتاژ و فرکانس در نیروگاه🔥100 ایده برای تجارت سود آور🔥لیست تجهیزات پست و کاربرد آن ها🔥دانستنی های عمومی برق به همراه پرسش و پاسخ های استخدامی تخصصی رشته برق🔥برنامه ساخت انواع حالات دکمه در سی شارپ🔥برنامه windows application نمونه ای کامل از درایو🔥برنامه مشخص كردن اتصال سيستم به نت در سی شارپ🔥برنامه باكس با داشتن چند زير منو در سی شارپ🔥برنامه تعداد مقسوم عليه عدد در سی شارپ🔥برنامه پخش صدا به وسيله فركانس و زمان در سی شارپ
معماری کامپیوتر, گزارش کار|593543|bko
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان گزارش کار آزمایشگاه معماری کامپیوتر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود

آزمایش: آشکار ساز اعداد اول 0تا 15با دو عدد دیکدر 8*3

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 4

بخشی از متن:

یک دیکدر شامل n ورودی و ... خروجی می باشد. در واقع با اعمال ورودی ها می توان تمام مینترم موجود را پیاده سازی کرد. به این شکل که با اعمال ورودی و با توجه به مقدار باینری آن همان شماره در خط خروجی(شماره مینترم) فعال شود. یعنی همان خط مقدارش یک و بقیه صفر میشود. بنابراین مشاهده می شود با یک دیکدر می توان مسائل ترکیبی را به راحتی پیاده سازی کرد. باید توجه داشت که در یک دیکدر در هر لحظه تنها یک خروجی یک می باشد.

در زیر شکل یک دیکدر 8*3 را مشاهده می کنید: