گزارش کارآموزی در شرکت طنین پندار نیک

مطالب دیگر:
بررسی سفالگری و نقوش سفال باستانی و مقايسة سفال اشكاني و ساسانيآشنايي با ماشين هاي CNC و تاریخچه و مزایا و معایب و کاربردهای آنبررسی ریاضیات و شاخه های آن و كاربرد رياضي و تأثير رياضي و فيزيك در مهندسي برقبررسی روان شناسي رشد و اصول آن و مروری بر طبقه بندی وعوامل موثر بر رشدبررسی مدل هاي مديريت و برنامه ريزي استراتژيك IT/IS و فرایند و چالشهای آنبررسی الکتریسیته و تاریخچه و اجزای آن و بررسی تولید و توزیع برق و تغذیه خانگی و نقش فن آوری اطلاعاتبررسی ساختار اتمي جامدات و تقسیم بندی پیوندها و جامدات کووالانسیبررسی سرامیکها و انواع و کابرد و تاریخچه آنها و بررسی صنعت و كاربرد سراميكهاي پيشرفتهبررسی تصميم گيري و انواع آن و الگوهای امام(ره) و بررسی تصمیم گیری در شرايط عدم اطمينانبررسی بخش تداركات سازمانها و نكات‌ تمركزي‌ مديريت‌ و تدارکات مستقیم و غیرمستقیم و بررسی تاثیر اینتربررسی معماري بناهاي دورة اسلامي و سير تحول پلان معماري و تزئينات در بناهاي اسلاميآشنايي با انواع فرستنده و امواج ها و طول موجها و کاربرد آنهابررسی خمس و موارد و مصارف و مقایسه آن با زکاتمهندسي ارزش و نگهداري و تعميرات و نرم افزارهای آن و نگاهی بر كدينگ و نقش آن در نگهداري و تعميرمحدوديتهاي پروژه و نرم افزارها و طبقه بندی آنها و نگاهی بر محدودیتهای زمانبندی و مشکلات و فرصمروری بر اهمیت و جایگاه نماز از دیدگاه ائمه و عدم آگاهی از فرضیه نمازبررسی مديريت بيمه و تاریخچه و فضای کسب و کار و وضعیت حال وآینده آنآشنايي با نگهداري وتعميرات اجزای مختلف خودرواخلال در سيستم بانكي و پیشگیری از آن و سرمايه گذاري در چارچوب اهداف برنامه چهارم و ساختار مالي و رشبررسی دیدگاه روانشناسی در مورد شخصیت و روان شناسي شخصيت زنان و نگاهی بر دیدگاه هارون
ترانسفورماتور, تابلو برق, ترانسفورماتورتوزیع, گزارش کارآموزی برق|593547|bko
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان گزارش کارآموزی در شرکت طنین پندار نیک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت طنین پندار نیک

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 47

درباه شرکت و عناوین اصلی فصل ها:

درباره شرکت :

حوزه فعاليت:

1-مونتاژ و دمونتاژ تراسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع 2-تست و تصفیه و تزریق روغن ترانسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع ( online - offline) 3-تعمیر و بازسازی انواع ترانسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع 4-اجرای کامل پست برق و خطوط انتقال نیرو

شرکت طنین پندار نیک (با مسئولیت محدود) دارای رتبه از سازمان برنامه و بودجه تخصص در زمینه های :
1 - مونتاژ و دمونتاژ تراسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع
2 - تست و تصفیه و تزریق روغن ترانسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع ( online - offline)
3 - تعمیر و بازسازی انواع ترانسفورماتورهای توزیع و فوق توزیع
4 - اجرای کامل پست برق و خطوط انتقال نیرو
با کادری مجرب و مهندسینی کوشا باسابقه ای طولانی و درخشان همچنین با داشتن تجهیزات مدرن و باقدرت امیدوار است بتواند یاریگر شما در انجام پروژه هایتان باشد.


فصل دوم

ترانسفورماتور های توزیع

ترانسفورماتور های توزیع :

مقدمه :

قسمت اعظم انرژی الکتریکی مورد نیاز انسان در تمام کشورهای جهان، توسط مراکز تولید مانند نیروگاههای بخاری، آبی و هسته ای تولید می شود. این مراکز دارای توربین ها و آلترناتیوهای سه فاز هستند و ولتاژی که به وسیله ژنراتورها تولید می شود باید تا میزانی که مقرون به صرفه باشد جهت انتقال بالا برده شود.

گاهی چندین مرکز تولید به وسیله شبکه ای به هم مرتبط می شوند تا انرژی الکتریکی موردنیاز را به طور مداوم و به مقدار کافی در شهرها و نواحی مختلف توزیع کنند. [1]

در محل های توزیع برای این اینکه ولتاژ قابل استفاده برای مصارف عمومی و کارخانجات باشد، باید ولتاژ پایین آورده شود. این افزایش و کاهش ولتاژ توسط ترانسفورماتور انجام می شود بدیهی است توزیع انرژی بیت تمام مصرف کننده های یک شهر از مرکز توزیع اصلی امکان پذیر نیست و مستلزم هزینه و افت ولتاژ زیادی خواهد بود.

لذا هر مرکز اصلی به چندین مرکز یا پست کوچکتر(پست های داخل شهری) و هر پست نیز به چندین محل توزیع کوچکتر(پست منطقه ای) تقسیم میشود. هر کدام از این مراکز به نوبه خود از ترانس های توزیع و تبدیل ولتاژ استفاده می کنند.

به طور کلی در خانواده و توزیع انرژی الکتریکی ، ترانسفورماتورها از ارکان و اعضای اصلی هستند و اهمیت آنها کمتر از خطوط انتقال و یا مولدهای نیرو نیست. خوشبختانه به دلیل وجود حداقل وسایل دینامیکی در آنها کمتر با مشکل و آسیب پذیری رو به رو هستند. مسلماٌ‌ این به آن معنی نیست که می توان از توجه به حفاظت ها و سرویس و نگهداری آنها غفلت کرد.

در این گزارش نخست مختصری از تئوری و تعاریفی از انواع ترانسفورماتورها بیان می شود سپس نقش ترانسفورماتورها در شبکه تولید و توزیع نیرو و در نهایت شرحی در مورد سرویس و تعمیر ترانسها ارائه می شود.


فصل سوم

تابلو برق

فصل چهارم

نتیجه گیری