گزارش کارورزی قالب سازي و تولید قطعه، شرکت ماشین کاران نواندیش

مطالب دیگر:
خارپوستانپایان نامه مقایسه میزان اضطراب دانشجویان دانشگاه قبل از امتحانات و در حین امتحانات(فرمت word) مگس میوه شرقیمگس سرکهمنابع آلودگی هوا و پرتو فرابنفش و ازونمتابولیسم اسیدهای هسته ای و سنتز پروتئینپرورش میگوویروس اچ آی وی (ایدز)گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیت گرایش مدیریت برنامه ریزی آموزشیبررسي رويه قضايي ايران در خصوص برخورد با جرائم زيست محيطي 22صفحهاموزش تصويري و كامل نرم افزار قدرتمندNero 9 فورمت وردنانو تکنولوژی برای رفع آلودگی ابهای زیر زمینی: امکانات و چالش هامواد نانو استراکچر (نانو ساختار) برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی: پتانسیل ها و خطراتنقش رهبری در بسیجی مردمیوضعيت دين مسيح در پايان قرون وسطيتحقیق هکرهاترانسفورماتورمجموعه کامل آموزش آداب معاشرت بصورت انیمیشنازمون ایین نامه رانندگی اندروید مجموعه ای کامل و جامع از کلیه سوالات ازمون(بدون استرس وبرای بار اول قبول شوید)برنامه ای که در هر زمینه ای که بخوای نامه های رسمی و اداری آماده کرده براتون بیشتر از 200 نامه اداری و رسمی توضیحاتو بخونید
گزارش کارورزی, قالبسازی, تولید قطعه, ماشین کاران نواندیش|593553|bko
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان گزارش کارورزی قالب سازي و تولید قطعه، شرکت ماشین کاران نواندیش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود گزارش کارورزی قالب سازي و تولید قطعه

شرکت ماشین کاران نواندیش

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 44

فهرست:

اطلاعاتی در مورد شرکت ماشین کاران نواندیش

مقدمه

قالب سازی سریع

مهمترين مزاياي ابزار سازي سريع

قالب سازي RTV Silicon Rubber

مراحل فرايند ساخت قالب سيليکوني

فرآيند Ketool3D

تفت جوشي مستقيم فلزي DMLS

جوشکاری در قالب سازی

قالبهای دایکاست

ریختگری در غالب دوغابی

مزايا و محدوديتها

انواع روشهاي ريخته گري دقيق

مواد نسوز در فرآيند پوسته اي دقيق

ماشین کاری سریع

پس زمینه تاریخی

اولین تعریف از ماشین کاری سریع

تعریف های عملی از ماشین کاری سریع

برخی معایب استفاده از ماشین کاری سریع

ابزارها

فلزات غیر فرو فلزات فرو

روش نوين برای آج زنی فک گيرهروش نويني

سنگ زنی خزشی چیست؟

تفاوت میان سنگ زنی رفت و برگشتی

اطلاعاتی در مورد شرکت ماشین کاران نواندیش

 • مقدمه :
 • انگيزه اي فراگير صنعتگران كشور را به تلاش روز افزون جهت بهبود بهره وري و ارتقا كيفي و ايجاد تنوع و نوع آوري در محصولات دعوت مي كند.

  گروه صنعتي نواندیش با تكيه بر پتانسيل تحقيق و توسعه و با به كارگيري تكنولوژي هايي كه با استانداردهاي روز همگام و همراه مي باشد و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجي است، در كنار ديگر صنعتگران گامي بلند در جهت بهبود كيفيت خدمات و كسب رضايت خاطر مشتريان برداشته است. كه اين همه، ميسر نيست مگر با حمايت، اعتماد و پشتيباني متخصصين، توليد كنندگان و صنعت گران كشور.

 • آشنايي با شركت ماشین کاران نواندیش :
 • شركت ماشین کاران نواندیش داری دو سهام دار است که در سال 1378 با استفاده از همفكري و مشاوره جمعي از متخصصين و كارشناسان در صنعت قالبسازی و تولید قطعات خودرو كشور با نام گروه صنعتي نواندیش فعاليت خود را در زمينه ساخت و توليد قطعات پليمري آغاز نمود و پس از آن براي همگام سازي با دانش جهاني به برپايي سيستم ISO – 9001 اقدام نموده و با نام نوتاش قالب تهران كار خود را ادامه مي دهد.

  در بدو امر فعاليت هاي اين واحد صنعتي بر تجهيز و تامين هر چه بيشتر كار با دستيابي به ماشين آلات و تكنولوژي روز و نيروي انساني ماهر متمركز گرديد.

  دقت در طراحي و ساخت، تضمين كيفيت در محصولات و خدمات، دستيابي به رضايتمندي مشتري و بهبود در كيفيت خدمات در سايه حضور تيمي آگاه با پشتوانه تكنولوژي و نوآوري، امروز گروه صنعتي نواندیش را به عنوان يكي از قالب سازان مطرح در زنجيره تامين صنعت خودرو معرفي مي نمايد.

  عمده ي فعاليت اين واحد ساخت قالب هاي تزريق پلاستيك، دايكاست، باكاليت در صنعت خودرويي، صنايع مخابراتي، صنايع آرايشي و بهداشتي، كمك پزشكي و صنايع ريلي كشور مي باشد.